image_not_found

RZE STUDIO

Ahoj, jmenuji se Lukáš Řezníček aka RZE a jsem tvůrcem indie her jako sci-fi arkáda Fatal error, horror střílečka Debteh a nověji projekt Bukkaku, mimo to dělám i grafický design pro weby a další kreativní grafiku..

image_not_found
image_not_found
image_not_found
image_not_found

Nejtěžší u každého většího herního projektu je začátek... Myšlenka, koncept, styl a příběh. Hry tvořím sám, takže to zabere tolik času. Nicméně vaše podpora a zájem o hru mne stále žene kupředu. Pokud se mnou vydržíte, budete jistě s výsledkem spokojeni. Mám myšlenku a tu rozšiřuju. Pak se dívím, jak se vše sloučilo dohromady v jeden fungující celek, ke konci to má obrovskou sílu, kterou nelze zastavit. Je potřeba zůstat při zemi i po mediální vlně a jít si prostě pořád svojí cestou, nenechat se zviklat lidma, kteří jen tupě píší, co si hned myslí a někdy ani nejsou ochotni pochopit myšlenku, stačí hledat nebo se zeptat... Proto se nedivte, když nebudu reagovat na "hloupé" dotazy, ale spíš je budu trochu zkoušet jinou metodou vtipně přeformulovat. Hodně mě baví číst některé diskuze a články o hře. Hlavně mě berte s rezervou. Do budoucna se můžete těšit na pěkně šílené věci.

image_not_found
image_not_found
image_not_found
image_not_found

Netradiční digitální studio fungující přes 10 let Mimo to dělám i webdesign a další kreativní grafiku v rámci vlastního RZE Studia. Hry a prototypy vytvářím ve svém volném čase už zhruba přes 10 let. image Pokud si chcete objednat pouze grafické práce stačí upřesnit do formuláře nebo se podívejte na eshop digiboom.cz, kde jsou webové stránky už hotové, ale dají se podle vašich představ upravit. image První platba je po podpisu smlouvy ve výši 50% z celkové ceny projektu a doplatek 50% po ukončení a předání projektu. Pokud se vyjímečně dohodnou jiné platební podmínky, tak se budeme řídit touto dohodou. image Vytváříme grafické práce na míru, redesign starších značek nebo stylové webové stránky. Zhotovíme i související logomanuál, se všemi nutnými definicemi v potřebných grafických formátech.

image_not_found
image_not_found